Icardi şampiyonluk kutlamalarında romantizmi böyle bitirdi

Trendyol Süper Lig’de sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray, lig ve kulüp tarihinde birçok rekor kırdığı 2023-2024 sezonunda 24’üncü kez kupanın sahibi oldu. Lig tarihinin en çok şampiyonluk yaşayan takımı sarı-kırmızılılar, en yakın rakibi Fenerbahçe’nin beş şampiyonluk önüne geçti. Sezonu 102 puanla tamamlayan Galatasaray, lig tarihinde üç haneli puan toplayan ilk takım olmayı başardı.

FLORYA’DA DOYASIYA KUTLAMA

Maçın öncesinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nin önünde toplanmaya başlayan Galatasaraylı taraftarlar, meşaleler yakıp şarkılar söyledi.

Sayıları her geçen dakika artan taraftarlar, tesis çevresindeki sokakları doldurdu. Uzun süre tesis dışında bekleyen taraftarlar, ilerleyen saatlerde içeri alındı. A takımın antrenman yaptığı sahaya alınan taraftarlar, kutlamalarına burada sürdü.

Konya’dan döndükten sonra tesislere gelen sarı-kırmızılı kafile, taraftarlarla buluştu. Coşkunun zirveye ulaştığı anlarda futbolcular tesisin balkonunda, taraftarlar da sahada sevinç yaşadı. Sarı-kırmızılı taraftarların tezahüratlarına oyuncular da eşlik etti.

Pencereden bira ve slow müzik eşliğinde taraftarları seyreden Dries Mertens ile eşi Katrin Kerkhofs’in romantik anlarını Mauro Icardi’nin megafonla “bozması” ise sosyal medyada gündem oldu.

İşte o video:

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir